Informacja Administratora

"Warsztaty twórcze z książką"

W Naszym Przedszkolu dzieci 5 i 6 letnie uczestniczyły w spotkaniu z P. Katarzyną Samosiej - ilustratorką książek. Dzieci zebrały się w sali, siedziały na dywanie w kółku, słuchając jak P. Kasia czytała historię o krasnalu. Następnie tworzyły prace plastyczne z wykorzystaniem kredek pastelowych.

"Baśniowa Kawiarenka"

Wycieczka do Konarzewa

Dzieci z Naszego Przedszkola wybrały się do Gospodarstwa Agroturystycznego w Konarzewie. Uczestniczyły tam w warsztatach ekologicznych, kisiły kapustę, zbierały ziemniaki z pola do wiklinowych koszy, zwiedzały teren zagrody, a na zakończenie degustowały kiszoną kapustę oraz ziemniaki z ogniska.

Interdyscyplinarny Projekt Edukacyjny

Nasze Przedszkolaki brały udział w Interdyscyplinarnym Projekcie Edukacyjnym - Migowym dla dzieci organizowanego przez MiguMig - zabawy z językiem migowym we współpracy z D. Horbacz z Paluszkowe Rozśpiewanki - Ekspertem Modułu I. Dzieci poznały kolory oraz emocje na podstawie przygody małej piłeczki.

Dzieci z Naszego Przedszkola uczestniczyły w spotkaniu z Panią Policjantką z VI Komisariatu w Łodzi, która przyszła z wizytą w służbowym mundurze, opowiadając o zasadach bezpieczeństwa na drodze, w przedszkolu, domu, wszędzie tam gdzie mogą znaleźć się dzieci. Spotkanie zakończone zostało wspólnym zdjęciem w grupach.

"Dzień Przedszkolaka"

Dzieci z Naszego Przedszkola celebrowały swoje święto. W każdej z grup, w przystrojonych kolorowymi ozdobami salach, dzieci wraz z wychowawcami uczestniczyły w zabawach integracyjnych przy muzyce, tańcząc i biorąc udział w licznych konkursach.

Rok szkolny 2022/2023:
  • Akcja "Sprzątanie Świata" 12.09.2022 r.
  • Dzień Przedszkolaka 22.09.2022 r.
  • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 29.09.2022 r.
  • "Bezpieczeństwo jest najważniejsze" - spotkanie z przedstawicielem Policji VI Komisariatu w Łodzi 11.10.2022 r.
  • Baśniowa Kawiarenka 10/2022 r. oraz 04/2023 r.
  • Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego "Konarzew" 10/2022 r. oraz 04/2023 r.
  • Zbiórka w ramach ogólnopolskiego programu "Szlachetna Paczka" 11/2022 r.
  • Dzień Postaci z Bajek 04.11.2022 r.
  • Ekologiczne Warsztaty Oczyszczalni Wody 07.11.2022 r.
  • Twórcze Warsztaty z Książką z Ilustratorką P. Katarzyną Samosiej 08.11.2022 r.
  • Wspólne śpiewanie hymnu dla Niepodległej Polski 10.11.2022 r.
  • Warsztaty stolarskie w Castoramie 14.11.2022 r.
  • Dzień Pluszowego Misia 25.11.2022 r.
  • Mikołajki 06.12.2022 r.
  • Wigilia grupowa + wizyta św. Mikołaja 20.12.2022 r.
  • Konkurs plastyczny "EKOchoinka" 12/2022 r.