Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dla rodziców

Szanowni Rodzice,

25 listopada to Dzień Pluszowego Misia. Wolontariusze fundacji "Mam Marzenie" wspierają przebywające w szpitalach Dzieci, przekazując Im pluszaki. Zachęcamy Państwa do przyłączenia się do zbiórki, która trwa do dnia 10 listopada 2022 r. Szczegółowe informacje znajdują się na drzwiach w przedsionku Naszego Przedszkola.


 

Drodzy Rodzice,

Przedszkole Nasze po raz drugi bierze udział w ogólnopolskim programie "Szlachetna Paczka". Zachęcamy Państwa do zgłaszania Rodzin znajdujących się w pobliskim otoczeniu, być może potrzebujących wsparcia. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10 listopada 2022 r. Szczegółowa informacja znajduje się na drzwiach w przedsionku Naszego Przedszkola.


 

Rozstrzygnięcie  konkursu - DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie. Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że wygrała praca Wojtusia. GRATULUJEMY.

Drodzy Rodzice,

zachęcamy wszystkich Państwa wraz z Dziećmi do udziału w Rodzinnym Konkursie Plastycznym pt. "Profilowe - Facebookowe". Szczegółowe informacje zamieszczone zostały na drzwiach w przedsionku Naszego Przedszkola. Konkurs trwa do dnia 18.10.2022 r.


 

Drodzy Rodzice,

w dniu 4 października br. obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji zachęcamy Państwa do udziału w charytatywnej akcji na rzecz Schroniska dla Zwierząt. Szczegółowe informacje udostępnione zostały na drzwiach przedsionka Naszego Przedszkola. Za wszystkie dary SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.


 

Szanowni Rodzice,

Rodzice/prawni opiekunowie dzieci, które zostały przyjęte do przedszkoli miejskich na rok szkolny 2022/2023 mają obowiązek zgłoszenia się do nich celem dostarczenia dokumentów rekrutacyjnych i podpisania informacji dotyczącej zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole, w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu nie później jednak niż do 10 września 2022 r.

W przypadku, gdy informacja dotycząca zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole nie zostanie podpisana w wyznaczonym terminie będzie to potraktowane jako rezygnacja z miejsca i spowoduje automatyczne skreślenie kandydata z listy przyjętych.

Dziecko może być odebrane z przedszkola przez rodzica/opiekuna prawnego lub osobę upoważnioną do odbioru. Bardzo proszę o wydrukowanie upoważnienia (załącznik) lub pobranie od pracownika przedszkola w dniu 1.09.2022 r.

Uzupełnione wzory proszę przekazać wychowawcom.


 


WAŻNE INFORMACJE !

 • Przedszkole pracuje w godzinach: 6:30 - 17:00.
 • Dzieci mogą być przyprowadzane do przedszkola w godzinach: 6:30 - 8:30 lub dopiero o 9:00 (dzieci niejedzące śniadania), ze względu na organizację posiłków.
 • Dzieci odbierane są z przedszkola w godzinach: 15:00 - 17:00.
 • Wcześniejszy odbiór z przedszkola możliwy jest po godzinie 13:00.
 • Przyprowadzenie bądź odbiór dziecka w innych godzinach jest możliwy, po uzgodnieniu z nauczycielem grupy lub telefonicznym kontakcie z przedszkolem.
 • Dzienna stawka żywieniowa wynosić będzie od 01.09.2022 r.: 12,00 zł (za trzy posiłki), 9,00 zł (za dwa posiłki).
 • Dzieci rozstają się z rodzicami w przedsionku.
 • W przypadku zaistnienia potrzeby, do przedszkola, z dzieckiem, może wejść tylko jeden rodzic.
 • Do przedszkola przynosimy tylko to, co niezbędne: buty na zmianę, a także odzież na przebranie: majteczki, skarpetki, koszulki lub bluzeczki, spodnie.
 • Dzieci, które po raz pierwszy przychodzą do przedszkola, mogą mieć ze sobą jedną ulubioną przytulankę.
 • Prosimy o ubieranie dzieci w wygodną odzież (łatwo zakładane i zdejmowane przez dziecko), buty zapinane na rzepy z odpowiednią podeszwą, (by dziecko nie ślizgało się na parkiecie).
 • Listy dzieci z przydziałem do grup będą wywieszone w przedsionku przedszkola na tablicy informacyjnej.

 

Szanowni Rodzice,

w dniu 1 września 2022 r. – czwartek o godz. 16.00  odbędzie się zebranie organizacyjne.

Przewidziany czas spotkania - ok. 2 godziny (zebranie ogólne z dyrektorem, a bezpośrednio po nim z nauczycielami w grupie).

Obecność jednego Rodzica obowiązkowa.

Podczas zebrania będą podpisywane umowy na rok szkolny 2022/2023.

Prosimy również Rodziców dzieci nowoprzyjętych o przyniesienie oryginałów dokumentacji rekrutacyjnej – wniosków o przyjęcie, załączników, orzeczeń do kształcenia specjalnego (dotyczy dzieci z niepełnosprownościami).

Prosimy o odebranie dzieci z przedszkola w dniu zebrania do godz. 15.50.


 

Znajdziecie tu Państwo linki do ciekawych stron dla dzieci oraz artykułów dla rodziców. Listę linków aktualizujemy na bieżąco.