Informacja Administratora

Szanowni Rodzice,

25 listopada to Dzień Pluszowego Misia. Wolontariusze fundacji "Mam Marzenie" wspierają przebywające w szpitalach Dzieci, przekazując Im pluszaki. Zachęcamy Państwa do przyłączenia się do zbiórki, która trwa do dnia 10 listopada 2022 r. Szczegółowe informacje znajdują się na drzwiach w przedsionku Naszego Przedszkola.

Drodzy Rodzice,

Przedszkole Nasze po raz drugi bierze udział w ogólnopolskim programie "Szlachetna Paczka". Zachęcamy Państwa do zgłaszania Rodzin znajdujących się w pobliskim otoczeniu, być może potrzebujących wsparcia. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10 listopada 2022 r. Szczegółowa informacja znajduje się na drzwiach w przedsionku Naszego Przedszkola.

Rozstrzygnięcie  konkursu - DZIĘKUJEMY wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie. Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że wygrała praca Wojtusia. GRATULUJEMY.

Drodzy Rodzice,

zachęcamy wszystkich Państwa wraz z Dziećmi do udziału w Rodzinnym Konkursie Plastycznym pt. "Profilowe - Facebookowe". Szczegółowe informacje zamieszczone zostały na drzwiach w przedsionku Naszego Przedszkola. Konkurs trwa do dnia 18.10.2022 r.

Drodzy Rodzice,

w dniu 4 października br. obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji zachęcamy Państwa do udziału w charytatywnej akcji na rzecz Schroniska dla Zwierząt. Szczegółowe informacje udostępnione zostały na drzwiach przedsionka Naszego Przedszkola. Za wszystkie dary SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Szanowni Rodzice,

Rodzice/prawni opiekunowie dzieci, które zostały przyjęte do przedszkoli miejskich na rok szkolny 2022/2023 mają obowiązek zgłoszenia się do nich celem dostarczenia dokumentów rekrutacyjnych i podpisania informacji dotyczącej zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole, w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu nie później jednak niż do 10 września 2022 r.

W przypadku, gdy informacja dotycząca zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole nie zostanie podpisana w wyznaczonym terminie będzie to potraktowane jako rezygnacja z miejsca i spowoduje automatyczne skreślenie kandydata z listy przyjętych.

Dziecko może być odebrane z przedszkola przez rodzica/opiekuna prawnego lub osobę upoważnioną do odbioru. Bardzo proszę o wydrukowanie upoważnienia (załącznik) lub pobranie od pracownika przedszkola w dniu 1.09.2022 r.

Uzupełnione wzory proszę przekazać wychowawcom.

WAŻNE INFORMACJE !

• Przedszkole pracuje w godzinach: 6:30 - 17:00.
  • Dzieci mogą być przyprowadzane do przedszkola w godzinach: 6:30 - 8:30 lub dopiero o 9:00 (dzieci niejedzące śniadania), ze względu na organizację posiłków.
  • Dzieci odbierane są z przedszkola w godzinach: 15:00 - 17:00.
  • Wcześniejszy odbiór z przedszkola możliwy jest po godzinie 13:00.
  • Przyprowadzenie bądź odbiór dziecka w innych godzinach jest możliwy, po uzgodnieniu z nauczycielem grupy lub telefonicznym kontakcie z przedszkolem.
  • Dzienna stawka żywieniowa wynosić będzie od 01.09.2022 r.: 12,00 zł (za trzy posiłki), 9,00 zł (za dwa posiłki).
  • Dzieci rozstają się z rodzicami w przedsionku.
  • W przypadku zaistnienia potrzeby, do przedszkola, z dzieckiem, może wejść tylko jeden rodzic.
  • Do przedszkola przynosimy tylko to, co niezbędne: buty na zmianę, a także odzież na przebranie: majteczki, skarpetki, koszulki lub bluzeczki, spodnie.
  • Dzieci, które po raz pierwszy przychodzą do przedszkola, mogą mieć ze sobą jedną ulubioną przytulankę.
  • Prosimy o ubieranie dzieci w wygodną odzież (łatwo zakładane i zdejmowane przez dziecko), buty zapinane na rzepy z odpowiednią podeszwą, (by dziecko nie ślizgało się na parkiecie).
  • Listy dzieci z przydziałem do grup będą wywieszone w przedsionku przedszkola na tablicy informacyjnej.

Szanowni Rodzice,

w dniu 1 września 2022 r. – czwartek o godz. 16.00  odbędzie się zebranie organizacyjne.

Przewidziany czas spotkania - ok. 2 godziny (zebranie ogólne z dyrektorem, a bezpośrednio po nim z nauczycielami w grupie).

Obecność jednego Rodzica obowiązkowa.

Podczas zebrania będą podpisywane umowy na rok szkolny 2022/2023.

Prosimy również Rodziców dzieci nowoprzyjętych o przyniesienie oryginałów dokumentacji rekrutacyjnej – wniosków o przyjęcie, załączników, orzeczeń do kształcenia specjalnego (dotyczy dzieci z niepełnosprownościami).

Prosimy o odebranie dzieci z przedszkola w dniu zebrania do godz. 15.50.

Znajdziecie tu Państwo linki do ciekawych stron dla dzieci oraz artykułów dla rodziców. Listę linków aktualizujemy na bieżąco.