Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ogólnopolski program ''Szlachetna Paczka"

Przedszkole Nasze po raz drugi bierze udział w ogólnopolskim programie "Szlachetna Paczka". Zachęcamy Państwa do zgłaszania Rodzin znajdujących się w pobliskim otoczeniu, być może potrzebujących wsparcia. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10 listopada 2022 r. Szczegółowa informacja znajduje się na drzwiach w przedsionku Naszego Przedszkola.


 

Od dziś, tj. 5 grudnia br. do końca tygodnia, tj. 9 grudnia br. zaczynamy zbiórkę potrzebnych rzeczy dla Pani Małgorzaty. Zachęcamy Państwa do wsparcia i pomocy. Szczegółowe informacje są zamieszczone na drzwiach w przedsionku Naszego Przedszkola. Dziękujemy Bardzo.

Drodzy Rodzice,

w dniach 10-11.12. br. miał miejsce "Weekend Cudów", podczas którego wybrana przez Nasze Przedszkole Pani Małgorzata mogła poczuć dobro ludzkich serc.

Serdecznie DZIĘKUJEMY za Państwa zaangażowanie, pomoc i wsparcie. Wszystkie zgromadzone podarunki w dniu 10.12. br. zostały przekazane Pani Małgorzacie.