Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Informacje organizacyjne

Drodzy Rodzice,

 • Przedszkole pracuje w godzinach: 6:30 - 17:00.
 • Dzieci mogą być przyprowadzane do przedszkola w godzinach: 6:30 - 8:30 lub dopiero o 9:00 (dzieci niejedzące śniadania), ze względu na organizację posiłków.
 • Dzieci odbierane są z przedszkola w godzinach: 15:00 - 17:00.
 • Wcześniejszy odbiór z przedszkola możliwy jest po godzinie 13:00.
 • Przyprowadzenie bądź odbiór dziecka w innych godzinach jest możliwy, po uzgodnieniu z nauczycielem grupy lub telefonicznym kontakcie z przedszkolem.
 • Dzienna stawka żywieniowa wynosić będzie od 01.09.2022 r.: 12,00 zł (za trzy posiłki), 9,00 zł (za dwa posiłki).
 • Dzieci rozstają się z rodzicami w przedsionku.
 • W przypadku zaistnienia potrzeby, do przedszkola, z dzieckiem, może wejść tylko jeden rodzic.
 • Do przedszkola przynosimy tylko to, co niezbędne: buty na zmianę, a także odzież na przebranie: majteczki, skarpetki, koszulki lub bluzeczki, spodnie.
 • Dzieci, które po raz pierwszy przychodzą do przedszkola, mogą mieć ze sobą jedną ulubioną przytulankę.
 • Prosimy o ubieranie dzieci w wygodną odzież (łatwo zakładane i zdejmowane przez dziecko), buty zapinane na rzepy z odpowiednią podeszwą, (by dziecko nie ślizgało się na parkiecie).
 • Listy dzieci z przydziałem do grup będą wywieszone w przedsionku przedszkola na tablicy informacyjnej.